Highlights
- Nabij natuur
- In het centrum
- Nabij golfbaan
- Gastronomisch tophotel
- Romantisch hotel
- Landhuishotel
- Kleinschalig hotel
Hotelvoordelen
Nabij natuur of bos
Gratis parkeren
Restaurant aanwezig
Gratis wifi
Nabij golfbaan
Over Parkhotel Auberge Vincent
Het culinaire Parkhotel Auberge Vincent is een sfeervol en kleinschalig hotel in het centrum van het Brabantse kerkdorp Nuenen. Het hotel dankt zijn naam aan Vincent van Gogh, die in Nuenen woonde. Het hotel is zeer geschikt voor een hotelarrangement met heerlijke diners. Het gezellige brasserie-restaurant heeft een groot terras op het zuiden. In het moderne interieur zijn op smaakvolle wijze de kleuren verwerkt, die Vincent van Gogh gebruikte in zijn Nuenense periode. Ook de bar is een gezellige plek, waar je onder meer speciale bieren kunt bestellen.
Ligging
Parkhotel Auberge Vincent is gesitueerd aan het park in de kern van het Brabantse plaatsje Nuenen.
Kamers
Comfort Kamer
De ruime, modern ingerichte Comfort kamers (18 m²) zijn voorzien van 2 eenpersoons boxspringbedden, gratis WIFI, telefoon, airconditioning, flatscreen TV, koelkastje, kluisje, bureau, verwarming en badkamer met ruime inloopdouche en toilet.
Luxe Suite
De ruime, modern en sfeervol ingerichte Luxe suites (30m²) zijn voorzien van comfortabele tweepersoons boxspring, zithoek, gratis WIFI, flatscreen TV, koffie- en theefaciliteiten, badjassen, airconditioning, koelkast, telefoon, verwarming, kluisje en badkamer met ruime inloopdouche en toilet.
Huisregels
Inchecken vanaf
14:00 uur
Uitchecken tot
11:00 uur
Toeristenbelasting
Toeristenbelasting: € 2,25 p.p.p.n.
Faciliteiten
Eten en drinken
- Restaurant
- Bar
Algemene faciliteiten
- Babybedje
- Terras
- Tuin
- Niet-roken in gehele hotel
- Parkeergelegenheid
- Airconditioning
Services
- Bagageopslag
- Gratis wifi
- Gratis parkeren
Huisdieren
- Huisdier welkom
Talen
- Nederlands
- Engels